fbpx

CERTYFIKOWANY PARKING STRZEŻONY PORT2010 ŻARSKA WIEŚ

Parking Port 2010 zlokalizowany jest w Żarskiej Wsi, przy drodze krajowej nr 94 - w pobliżu zjazdu z autostrady, zaledwie kilka kilometrów od granicy polsko-niemieckiej w Zgorzelcu. W najbliższym sąsiedztwie parkingu znajduje się agencja celna, stacja paliw, dobrze zaopatrzony market, myjnia samochodów ciężarowych, a także warsztat specjalizujący się w kompleksowej obsłudze tachografów, naprawie plandek oraz serwisie ogumienia.

Dzięki rozbudowanemu systemowi monitoringu oraz dozorowi naszych stróżów masz pewność, że Twój pojazd jest bezpieczny podczas postoju. W kilka chwil zdalnie zarezerwuj i opłać miejsce na parkingu – to takie proste!

Zachęcając do poznania korzyści płynących z bezpiecznego postoju i w ramach promowania rozwiązań mających na celu zapobieganie atakom na kierowców i kradzieżom cennych ładunków, PORT2010 wprowadził nową promocję. Do końca września br. wynajęcie miejsca na parkingu na 12h kosztuje jedynie 50 zł.

Zarezerwuj i opłać miejsce parkingowe dla swoich pojazdów online, zanim jeszcze wyruszą w trasę. Skorzystaj z wygodnego systemu rezerwacji i zapewnij swojej flocie najkorzystniejsze warunki.

Potrzebujesz więcej informacji?

ZADZWOŃ: +48 507 197 696

TOP
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com