fbpx

OFERTA DLA BIZNESU

Zapraszamy do współpracy duże i małe firmy transportowe z całego kraju.

Dogodne położenie dyskontów w pobliżu dróg krajowych i autostrad sprawia, że samochody firm transportowych z całej Polski przekraczające zachodnią granicę ostatnie tankowanie w kraju mogą wykonać właśnie w Dyskontach Paliwowych Citronex.

 • Dyskont Paliwowy Zgorzelec: węzeł autostradowy Zgorzelec – Jędrzychowice,
 • Dyskont Paliwowy Kąty Wrocławskie: węzeł autostradowy Kąty Wrocławskie,
 • Dyskont Paliwowy Lipiany: węzeł Krzyżowa, przy drodze A18 (w kierunku niemieckiej granicy),
 • Dyskont Paliwowy Iłowa: węzeł autostradowy Iłowa-Żagań,
 • Dyskont Paliwowy Stok: przy DK 92 (w kierunku polsko-niemieckiej granicy, 54 km od przejścia granicznego w Świecku).
Dodatkowo zapraszamy firmy z regionu dolnośląskiego do dyskontu zlokalizowanego w pobliżu Wrocławia.
 • Dyskont Paliwowy Siechnice: przy DK 94 (niedaleko Wrocławia)
Dział sprzedaży tel.: +48 608 625 198 e-mail: [email protected]

Dyskont Paliwowy to miejsce, w którym koncentrujemy cały potencjał marek związanych z firmą Citronex.

Klienci zainteresowani stałą współpracą mogą wybrać jedną z kilku form współpracy:

1. Umowa na przedpłatę

Wybierając tę formę kooperacji firma transportowa przed dokonaniem transakcji przelewa na konto bankowe Dyskontu określoną kwotę, do wysokości której jest uprawniona do odbiorów paliwa ze stacji. Po podpisaniu tego typu umowy kierowcy samochodów, do których będą realizowane tankowania otrzymują karty paliwowe umożliwiające ich identyfikację w systemie sprzedażowym Dyskontu oraz zapłatę za paliwo oraz ewentualnie inne towary (olej, płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe). W tym przypadku osoba odpowiedzialna za flotę decyduje kiedy i jaką kwotę przeleje na konto dyskontu w zależności od określonych potrzeb. Kierowcy po tankowaniu otrzymują dokument potwierdzający dokonanie transakcji, a faktury wystawiane są raz w tygodniu. Uzgodniona cena zakupu paliwa jest oparta o cenę spotową PKN.

2. Umowa z odroczonym terminem płatności

Ta forma współpracy umożliwia tankowanie samochodów bez konieczności wcześniejszego przelania środków na konto Dyskontu, ale do wysokości wcześniej ustalonego limitu. Po podpisaniu tego typu umowy kierowcy samochodów, do których będą realizowane tankowania otrzymują karty paliwowe umożliwiające ich identyfikację w systemie sprzedażowym dyskontu oraz zapłatę za paliwo oraz ewentualnie inne towary (olej, płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe). Kierowcy po tankowaniu otrzymują dokumenty potwierdzające dokonanie transakcji, a faktura wystawiana jest raz w tygodniu z 14-dniowym terminem płatności. Uzgodniona cena zakupu paliwa jest oparta o cenę spotową PKN.

3. Umowa rabatowa

Firmy decydujące się na tę formę współpracy mogą liczyć na rabaty od cen detalicznych obowiązujących w danym dniu na stacji. W przypadku tej umowy płatność za paliwo dokonywana jest gotówką bądź kartą płatniczą. Uzgodniona cena zakupu paliwa jest oparta o cenę detaliczną obowiązującą na stacji, a wysokość rabatu zależy od ilości odbieranego paliwa. Po podpisaniu tego typu umowy kierowcy samochodów, do których będą realizowane tankowania otrzymują karty rabatowe umożliwiające ich identyfikację w systemie sprzedażowym dyskontu oraz uzyskanie wcześniej uzgodnionego rabatu od ceny detalicznej. Faktury za transakcje wystawiane są po każdej transakcji.

4. Bez umowy

Zawsze można być pewnym, że nasze należą do najniższych na rynku. Zapraszamy zatem zawsze do korzystania z naszych usług również bez podpisanej umowy. Cena zakupu paliwa nie jest jednak w takim przypadku powiązana z cenami hurtowymi, nie możemy również naliczyć dodatkowych rabatów. W przypadku częstych odwiedzin naszego Dyskontu rekomendujemy podpisanie jednej z wyżej wymienionych umów.

Oferta dla biznesu

Zostań naszym klientem

Chcesz od razu dołączyć do grona naszych klientów?
 1. Pobierz wniosek o wydanie karty Dyskont Paliwowy
 2. Wypełniony i podpisany dokument wyślij na adres [email protected]
 3. Czekaj na odpowiedź naszego przedstawiciela
 4. Ciesz się możliwościami, jakie daje karta DP!

Jesteś naszym klientem i chcesz rozszerzyć umowę o usługi serwisu?

 1. Pobierz aneks do umowy
 2. Wypełniony i podpisany dokument wyślij do swojego opiekuna klienta
 3. Czekaj na odpowiedź naszego przedstawiciela
 4. Korzystaj z usług serwisu samochodów ciężarowych w Zgorzelcu!

Możesz również skontaktować się z nami korzystając z formularza. Odpowiemy jak najszybciej to będzie możliwe.

TOP
DP Gorzyczki