POMOC KUCHENNA – DP KĄTY WROCŁAWSKIE

Otwieramy 6-ty Dyskont Paliwowy- stację paliw klasy premium, czyli miejsce pracy, w którym nie tylko dbamy o dobrą atmosferę, ale również oferujemy KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE i atrakcyjny pakiet BENEFITÓW!

Na dobry początek dostaniesz od nas KARTĘ RABATOWĄ – ZNIŻKĘ NA PALIWO i 50% RABATU NA OBIADY!

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie / Dyskont Paliwowy

Jako pracodawca zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które zostanie podwyższone po okresie próbnym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne wdrożenie oraz zapoznanie ze standardami obsługi klienta,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia grupowego, możliwość skorzystania z prywatnej opieki lekarskiej),
  • możliwość awansu: zdolna pomoc kuchenna może zostać kucharzem, a później nawet szefem kuchni,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole, który stworzysz razem z nami!

Jako POMOC KUCHENNA zajmować się będziesz:

  • pomocą w przygotowywaniu potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni i kucharza,
  • dbałością o estetykę potraw oraz standardy obsługi klienta,
  • dbałością o sprzęt oraz narzędzia używane w kuchni,
  • pomocą w zaopatrzeniu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich CV na adres mailowy: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 784 662 141 oraz 511 468 592

APLIKUJ

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Citronex I Sp. z o.o., ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64
59-900 Zgorzelec  (Pracodawca, będący administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało zachowane w celach przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Citronex I Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli wyrazisz na to zgodę Twoje CV może zostać udostępnione przez administratora w celu rekrutacji innemu pracodawcy poszukującemu pracownika na podobne stanowisko. W takiej sytuacji otrzymasz o tym fakcie informację. Jeżeli zgadzasz się umieść dodatkowo zgodę o treści:

Zgadzam się na udostępnienie moich danych zawartych w moim CV innemu potencjalnemu pracodawcy w celu rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko”.

W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub wybraną zgodę, wysyłając informację o jej cofnięciu na przetwarzanie pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe przetwarzane są przez administratora w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) można przetwarzać jedynie na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, jednak podanie tych danych nie jest wymagane do udziału w rekrutacji.

Administrator może przetwarzać przekazane przez Ciebie dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej rekrutacji. Przetwarzane one są w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś dodatkowo na to zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy. W tym czasie Twoje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań dotyczących Twoich danych możesz skontaktować się z administratorem danych pod adresem [email protected]