PIERWSZE URODZINY DYSKONTU PALIWOWEGO W LIPIANACH

25 lipca 2017 r. minął dokładnie rok od otwarcia trzeciego Dyskontu Paliwowego pod marką Citronex. Od tego czasu stację paliw, zlokalizowaną przy autostradzie A18, obok węzła Krzyżowa odwiedziło mnóstwo klientów by móc przekonać się o wysokim standardzie obsługi. Restauracyjna kuchnia wydała setki smacznych potraw, a stacyjny market stale poszerzał swój asortyment by mogli kompleksowo zaopatrzyć się w nim zarówno krótkodystansowi podróżujący, jak i kierowcy udający się w daleką kilkutygodniową trasę.

31 lipca i 1 sierpnia 2017 r. Dyskont Paliwowy w Lipianach obchodził swoje pierwsze urodziny. Tego dnia nie mogło zabraknąć licznych degustacji w postaci pysznych racuchów, włoskiej bruschetty z mieszanką ziół prowansalskich, swojskich wyborów mięsnych oraz świeżych soków warzywno-owocowych. Za całą oprawę gastronomiczną odpowiedzialna była wyspecjalizowana kadra kucharzy z Restauracji Picaro.

Odwiedzający w tym czasie stację klienci mogli liczyć na drobne upominki w postaci w postaci zapachów samochodowych, firmowych długopisów i zapalniczek.

Dziękujemy wszystkim Klientom Dyskontu Paliwowego w Lipianach za wspólne obchodzenie pierwszych urodzin oraz cały rok pełen tankowań i zakupów. Mamy nadzieję, że udało nam się sprostać Państwa oczekiwaniom!