WKRÓTCE OTWARCIE TRZECIEGO DYSKONTU

W tym roku Citronex odda do dyspozycji klientów kolejną stację paliw w swoim autorskim formacie, pod szyldem Dyskont Paliwowy. Stacja zlokalizowana jest w miejscowości Siechnice pod Wrocławiem, przy drodze krajowej numer 94 i sąsiaduje z dużym przedsiębiorstwem ogrodniczym „Siechnice”, produkującym pomidory w różnych odmianach.

Stacja, zgodnie z założeniami formatu, godzić będzie ofertę obiektów z grupy premium z bardzo atrakcyjnymi cenami paliw. Charakterystyczny design obiektu oraz interesująca czarno-czerwona kolorystyka idealnie wpisują się w tło, którym jest kompleks najnowocześniejszych szklarni w Polsce. Rozbudowaną ofertę sklepową oraz gastronomiczną wzbogacać będą flagowe produkty spółek powiązanych z firmą Citronex, czyli banany, a także pomidory, które ze względu na sąsiedztwo nowoczesnych szklarni, będą dostępne niemal prosto z krzaka oraz w najniższych na rynku cenach!

Oprócz oferty kierowanej do klientów indywidulnych obiekt będzie również obsługiwał lokalnych przedsiębiorców i klientów biznesowych z całej Polski. Dzięki możliwości posługiwania się kartą paliwową Citronex, honorowaną zarówno na stacjach paliw, jak i w sieci Myjni Tir Citronex, właściciele firm transportowych mają możliwość zakupu paliw w cenach opartych o formułę spotową oraz uzyskania dodatkowych rabatów na usługi Myjni TIR.

To nie koniec ekspansji formatu Dyskont Paliwowy. Citronex zapowiada kolejne otwarcia nowych stacji jeszcze w 2016 roku.