KIEROWNIK STACJI PALIW I MARKETU – BP MOSTKI

Kierownik stacji paliw i marketu

Zakres obowiązków:

 • Działania i przestrzeganie wszystkich procedur zgodnie ze standardami firmy
 • Osiąganie zamierzonych celów, wyników sprzedażowych,
 • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie zysków, konkurencyjności firmy,
 • Budowanie, zarządzanie, szkolenie podległego zespołu pracowników,
 • Budowanie pozytywnego wizerunku marki,
 • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie ze standardami firmowymi,
 • Zarządzanie poziomem ekspozycją towaru,
 • Analiza rentowności obiektu, poziomu sprzedaży towarów,
 • Organizowanie pracy podległego personelu,
 • Nadzór nad realizacją powierzonych zadań.

Od kandydatów oczekujemy:

 • Doświadczenia w pracy w obszarze sprzedaży oraz obsłudze klienta,
 • Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie stanowić dodatkowy atut,
 • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
 • Zaangażowania, dynamiki działania,
 • Wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na realizację celów.

Oferujemy:

 • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Pomoc oraz wsparcie merytoryczne podczas procesu wdrażania się na nowym stanowisku,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich CV na adres mailowy: rekrutacja@citronex.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 504 165 214 oraz 511 468 592

APLIKUJ

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Citronex I Sp. z o.o., ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64, 59-900 Zgorzelec  (Pracodawca, będący administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało zachowane w celach przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Citronex I Sp. z o.o.,  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli wyrazisz na to zgodę Twoje CV może zostać udostępnione przez administratora w celu rekrutacji innemu pracodawcy poszukującemu pracownika na podobne stanowisko. W takiej sytuacji otrzymasz o tym fakcie informację. Jeżeli zgadzasz się umieść dodatkowo zgodę o treści:

Zgadzam się na udostepnienie moich danych zawartych w moim CV innemu potencjalnemu pracodawcy w celu rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko”.

W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub wybraną zgodę, wysyłając informację o jej cofnięciu na przetwarzanie pod adresem iod@citronex.pl

Twoje dane osobowe przetwarzane są przez administratora w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) można przetwarzać jedynie na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, jednak podanie tych danych nie jest wymagane do udziału w rekrutacji.

Administrator może przetwarzać przekazane przez Ciebie dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej rekrutacji. Przetwarzane one są w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś dodatkowo na to zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy. W tym czasie Twoje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań dotyczących Twoich danych możesz skontaktować się z administratorem danych pod adresem iod@citronex.pl