KUCHARZ

Dyskont Paliwowy to nie tylko stacja paliw. Dyskont Paliwowy to nowoczesny kompleks świadczący usługi najwyższej jakości usługi poszukiwane przez klientów podczas każdej podróży.

Obecnie w związku z otwarciem nowej stacji paliw i restauracji poszukujemy osób na stanowisko: Kucharz
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie / nowy Dyskont Paliwowy

CO ZYSKUJESZ?

 • pracę na podstawie umowy o pracę w wiarygodnej w rozwijającej się firmie
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • dofinansowanie do karty multisport
 • możliwość ubezpieczenia grupowego
 • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych umiejętności

OPIS STANOWISKA:

 • przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu i procedurami firmy
 • przestrzeganie obowiązujących norm i standardów
 • współtworzenie oferty kulinarnej

OCZEKUJEMY:

 • doświadczenie na stanowisku kucharz, młodszy kucharz, pomoc kuchenna
 • dobra organizacja pracy
 • umiejętność pracy w zespole
 • aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziana)
 • znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich CV na adres mailowy: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 784 662 141 oraz 511 468 592

APLIKUJ

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Citronex I Sp. z o.o., ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64
59-900 Zgorzelec  (Pracodawca, będący administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało zachowane w celach przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Citronex I Sp. z o.o.,  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli wyrazisz na to zgodę Twoje CV może zostać udostępnione przez administratora w celu rekrutacji innemu pracodawcy poszukującemu pracownika na podobne stanowisko. W takiej sytuacji otrzymasz o tym fakcie informację. Jeżeli zgadzasz się umieść dodatkowo zgodę o treści:

Zgadzam się na udostępnienie moich danych zawartych w moim CV innemu potencjalnemu pracodawcy w celu rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko”.

W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub wybraną zgodę, wysyłając informację o jej cofnięciu na przetwarzanie pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe przetwarzane są przez administratora w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) można przetwarzać jedynie na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, jednak podanie tych danych nie jest wymagane do udziału w rekrutacji.

Administrator może przetwarzać przekazane przez Ciebie dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej rekrutacji. Przetwarzane one są w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś dodatkowo na to zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy. W tym czasie Twoje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań dotyczących Twoich danych możesz skontaktować się z administratorem danych pod adresem [email protected]